Najlepszy darmowy generator haseł online

Masz problem z wymyśleniem unikalnego hasła dla portalu, w którym właśnie założyłeś konto? Boisz się, że Twoje obecne hasło jest zbyt podobne do tych, których używasz w innych serwisach i chcesz je zmienić? Poszukujesz narzędzia, które zwiększy Twoje poczucie bezpieczeństwa w internecie? Powinieneś wypróbować specjalistyczny generator haseł.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czym charakteryzuje się słabe hasło?

Słabym hasłem jest nie tylko takie, które wykorzystujemy na wielu różnych witrynach (a tak, niestety, postępuje wielu z nas). To również hasło, w którego wymyślenie nie włożyliśmy wiele wysiłku. To hasło, które jest stosunkowo krótkie (im dłuższe jest hasło, tym trudniej będzie złamać je hakerom), które zawiera niewiele rodzajów znaków (tylko małe /duże litery, same cyfry itp), którego elementy często się powtarzają (np. ja123123123), lub które zabiera w sobie dane personalne osoby je zakładającej. Hasła takie stają się łatwym celem dla hakerów, a ich złamanie może zająć zaledwie kilka minut. Na szczęście pomocnym narzędziem okazuje się być generator słów, który w zaledwie kilka sekund wygeneruje optymalne hasło w sam raz dla nas.

generator haseł online

Dlaczego warto skorzystać z generatora haseł online?

Ponieważ jest to sprawdzone i bezpieczne narzędzie, które jest w stanie stworzyć dla nas dowolną liczbę unikalnych haseł w ciągu minuty (wszystko zależy od tego, jak często będziemy regenerować hasło). Rzecz jasna, jeśli chcemy sami możemy ustalić poziom skomplikowania hasła – rodzaj wykorzystanych do tworzenia znaków oraz jego długość) Darmowy generator haseł stanowi idealne zabezpieczenie przed atakami hakerskimi – jego złamanie jest naprawdę bardzo trudne i może trwać nawet kilka tysięcy lat.

Pełne bezpieczeństwo wygenerowanego hasła

Pomimo tego, iż specjalistyczny generator haseł dostępny jest w formie on-line, czyli przez internet, samo generowanie hasła odbywa się na urządzeniu użytkownika. Oznacza to, że nikt tego procesu nie nadzoruje, nie może go podejrzeć i wykraść świeżo generowanego hasła. Jest ono absolutnie unikalne i dostęp do niego ma tylko ta osoba, dla której zostało ono wygenerowane. Ponieważ zostało ono wygenerowane przez automat, hasła tego nie będzie można nijak powiązać z osobą, która będzie z niego korzystać – nie zawiera ono bowiem typowych dla niej powtórzeń czy elementów stałych w haśle.

Zdobądź bezpieczne hasło i wykorzystaj je tam, gdzie chcesz

Samodzielnie tworząc hasła do różnorakich portali i serwisów internetowych musimy liczyć się z tym, że prędzej czy później wpadniemy w pewne łatwe do rozpracowania dla hakerów schematy. Zwłaszcza, jeśli tak naprawdę korzystamy tylko z wielu różnych wariancji tego samego hasła – np. “zielony115!”, “z!elony115” “zielony!115” itd. Darmowy generator haseł to dobre rozwiązanie, ponieważ siłą rzeczy unikniemy tego problemu – program wygeneruje dla nas w pełni bezpieczne hasło, które możemy wykorzystać wszędzie, gdzie chcemy. Służyć nam może – przykładowo jako hasło do zalogowania się do poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, Youtube i nie tylko. Sprawdź sam i kliknij tutaj.